Klasa Ic poznaje Gang Słodziaków

Klasa Ic poznała nasz Słodziaki na zajęciach w Bibliotece szkolne.

Głośne czytanie z rodzicami

TAJEMNICZA KIESZEŃ ZUZI - pod takim hasłem odbyły się obchody Dnia Głośnego Czytania w klasie 3a, w których uczestniczyli również rodzice. Wspaniałe mamy czytały naszym uczniom o przygodach Gangu Słodziaków z Leśnej Polany :) Na koniec powstały przepiękne prace naszych najmłodszych czytelników!

"Kocham książki" - losowanie nagród

Znamy już szczęśliwych zwycięzców wylosowanych przez Natalię i Paulinę! Uczniowie, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytania w naszych czytelniczym quizie "Kocham książki" i zostali wylosowani to: Alicja Mrachacz, Oliwia Glazer oraz Martyna Krajewska z kl. 2a, a także: Julia Mrugała, Marta Karkocha i Nicola Bryła z klasy 4a. GRATULUJEMY!

Klasa 1a w księgarni

23 lutego 2018r. klasa 1a odwiedziła księgarnię "Świat Książki" w CH Agora w Bytomiu. Przywitały nas bardzo miłe panie i pozwoliły nam się rozgościć wśród książek. Dowiedzieliśmy się na czym polega praca w księgarni, czym różni się od biblioteki i jak znaleźć książkę dla siebie wśród tysiąca innych! Był czas na zwiedzanie, zakupienie książeczki oraz główkowanie przy labiryntach! Wspaniale pachniały nowiutkie, kolorowe książeczki - znaleźliśmy też nasze ulubione - pisane przez NELĘ :)
Wycieczkę zorganizowały panie: Joanna Henkel i Katarzyna Stącel.