"Kocham książki" - losowanie nagród

Znamy już szczęśliwych zwycięzców wylosowanych przez Natalię i Paulinę! Uczniowie, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytania w naszych czytelniczym quizie "Kocham książki" i zostali wylosowani to: Alicja Mrachacz, Oliwia Glazer oraz Martyna Krajewska z kl. 2a, a także: Julia Mrugała, Marta Karkocha i Nicola Bryła z klasy 4a. GRATULUJEMY!

 

 

Klasa 1a w księgarni

23 lutego 2018r. klasa 1a odwiedziła księgarnię "Świat Książki" w CH Agora w Bytomiu. Przywitały nas bardzo miłe panie i pozwoliły nam się rozgościć wśród książek. Dowiedzieliśmy się na czym polega praca w księgarni, czym różni się od biblioteki i jak znaleźć książkę dla siebie wśród tysiąca innych! Był czas na zwiedzanie, zakupienie książeczki oraz główkowanie przy labiryntach! Wspaniale pachniały nowiutkie, kolorowe książeczki - znaleźliśmy też nasze ulubione - pisane przez NELĘ :)
Wycieczkę zorganizowały panie: Joanna Henkel i Katarzyna Stącel.

 

Walentynki w bibliotece

W Walentynki nie bój się okazać, że kogoś lubisz! Przyjdź do biblioteki i napisz na serduszku imię osoby, którą lubisz! Nawet jeśli jest to bohater literacki. Odwiedzając bibliotekę nie zapomnij wypożyczyć ciekawej książki.

 

 

 

 

Franklin i Walentynki

"Franklin i Walentynki" - to tytuł książki, którą przeczytaliśmy na zajęciach 14 lutego. Dzięki niej przekonaliśmy się, że "Dzień Przyjaciela może być zawsze, kiedy tylko zechcemy".

 

 

 

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)