„Sto lat, sto lat...czyli 110 urodziny Pluszowego Misia"

W dniu 27 listopada 2012r. w filii nr 20 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyła się uroczystość rozdania nagród w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno - Literackiego „Sto lat, sto lat...czyli 110 urodziny Pluszowego Misia“ organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 38 w Bytomiu oraz Miejską Bibliotekę Publiczną - Filia Nr 20 - w Bytomiu z okazji ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas I - III szkół z rejonu Stroszka i Suchej Góry, a zadaniem uczestników było wykonanie laurki z życzeniami dla misia z okazji 110 urodzin. W uroczystości wzięli udział laureaci konkursu wraz z opiekunami.

NASZE UCZENNICE ZDOBYŁY:

II miejsce - Jagoda Nowacka, klasa 1a

Wyróżnienie - Klaudia Ochman, klasa 3a

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)