Najmłodsze Świetliki w bibliotece szkolne

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia "Klub Przyjaciół Franklina" zaprosił najmłodszych Świetlików wraz z opiekunem grupy: panią Dorotą Sałabun na zajęcia z misiami. W tym dniu cała biblioteka zamieniła się w krainę misiów "Misiolandię"! Na zajęciach dzieci oglądały prezentację multimedialną, z której dowiedziały się o różnych gatunkach niedźwiedzi oraz ich życiu i zwyczajach, dowiedziały się skąd się wzięły pluszowe misie, a także poznały misie znane z literatury i fimów, t.j.: Miś Uszatek, Kolargol, Miś Paddington, Kubuś Puchatek czy Miś Yogi. Dla rozgrzewki uczniowie zaprezentowali "atak niedźwiedzia grizzy"! Śpiewaliśmy wspólnie piosenki, rozwiązywaliśmy zagadki, był również czas "na małe co nie co"! A na koniec świetna zabawa: malowanie misia z zawiązanymi oczami! Dziewczyny z Klubu Przyjaciół Franklina wykonały dodatkowo olbrzymią pracę plastyczną "MISIOLANDIĘ", którą można podziwiać przed wejściem do biblioteki.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)