Spotkanie autorskie z Joanną Olech

19 maja 2014 roku o godzinie 14.00 w Bibliotece Śląskiej odbędzie się spotkanie z autorką i ilustratorką książek dla dzieci Joanną Olech.

 

Pisarka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zadebiutowała Dynastią Miziołków. Jej inne książki to: Gdzie diabeł mówi do usług, Trudne słówka, Czerwony kapturek, Pompon w rodzinie Fisiów, Pulpet i Prudencja czy Tytus – super pies. Za teksty książek i ilustracje zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m.in. nagrodę Naszej Księgarni, nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego, nagrodę specjalną Polskiej Sekcji IBBY.

 

Spotkanie organizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, będącego wspólnym projektem Instytutu Książki i Bibliotek Wojewódzkich odbędzie się w sali nr 16 w Dziale Integracyjno-Biblioterapeutycznym Biblioteki Śląskiej (ul. Ligonia 7, Katowice).

 

Zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych, które lubią czytać i rozmawiać o książkach oraz bibliotekarzy, nauczycieli i rodziców.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)