Detektywi tacy jak my!

limCzyje ślady prowadzą do banku? Co kryje zaszyfrowana wiadomość? A może chcesz razem z nami tropić przestępców? Jeżeli tak, to przyjdź do biblioteki szkolnej i wstąp do Klubu Detektywa Pozytywki! W rozwiązywaniu naprawdę trudnych zagadek pomagają nam doświadczeni detektywi: Lasse i Maja!

Na zajęciach korzystamy z „Brązowej Księgi Detektywistycznych Łamigłówek Lassego i Mai”. Pełno w niej detektywistycznych zagadek, szyfrów, rebusów, labiryntów i innych łamigłówek! A wszystko w świetnej oprawie ilustratorskiej Heleny Willis – w scenerii szwedzkiego miasteczka Valleby i z udziałem jego mieszkańców. Po rozwiązaniu każdego zadania przybywa nam „punktów doświadczenia detektywistycznego”! Na zakończenie zdobywamy brązowy medal, a przed nami „Srebrna Księga”!

Dołącz do nas – świetnie się bawimy!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)