Sukces Joanny Mościńskiej

12 grudnia 2013r. w Szkole Podstawowej nr 21 w Bytomiu odbyła się uroczysta gala finałowa Międzyświetlicowego Konkursu Plastyczno-Literackiego "Jesienny kapelusz". Udział w tym konkursie wzięły dziewczynki z kl. III i IV naszej szkoły. Joanna Mościńska po kierunkiem p. Bożeny Kutki wykonała kapelusz z tkaniny (tzw. sztywnika) i ozdobiła go elementami jesiennymi z bibułki. Odpowiednio dobrane materiały i kolory sprawiły, że kapelusz ten prezentował się naprawdę ładnie.

Uczennica Kamila Siuda pod kierunkiem pani Doroty Sałabun zrobiła kapelusz z papieru. Wokół ronda umieściła kolorowe, malowane liście. Również ten kapelusz robił wrażenie na innych.

Podczas finału okazało się, że praca Joanny Mościńskiej spodobała się tak bardzo, że dziewczynka zajęła I miejsce !

Warunkiem przystąpienia do konkursu było napisanie wiersza o tematyce jesienej. Wiersz taki również napisała Joasia, w czym pomogła jej pani Bożena Kutka. Naszym wychowankom serdecznie gratulujemy!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)