Moja Polska w 2050 roku

 

 

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły ROKSANA DUMA z kl. 2 B zwyciężyła w krajowym konkursie "Moja Polska w 2050 roku" zorganizowanym przez Parlamentarny Zespół ds. Dzieci Senatu VIII i Sejmu VII kadencji.

 

Intencją organizatorów Konkursu „Moja Polska w 2050 r.” było pobudzenie rozwoju wyobraźni i kreatywności wśród dzieci i młodzieży poprzez skierowanie ich uwagi na otaczającą rzeczywistość oraz zachodzące obecnie i powstające w wyobrażeniach, marzeniach i planach przyszłe zmiany. Celem konkursu było wywołanie refleksji nad teraźniejszością oraz przyszłością własnego kraju.

 

16 maja 2014 r. w Sali Kolumnowej Sejmu w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników konkursu i wręczenia nagród, na którą Roksana pojechała razem z tatą. W konkursie wzięło udział ok. 4 tys. osób – od przedszkolaków po licealistów, z których prawie 280 zakwalifikowało się do finału. Wyróżniono 50 prac, w tym pracę naszej Roksany!

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Więcej informacji

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)