Międzyszkolny konkurs Języka Angielskiego

 

 

Jarosław Iwaniszyn z klasy III b otrzymał wyróżnienie Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas I – III zorganizowanym przez Niepubliczną Placówkę Oświatową EDUKOM w Bytomiu. Celem konkursu było sprawdzenie umiejętności językowych najmłodszych uczniów oraz rozbudzenia w nich zainteresowania językiem obcym. Do wzięcia udziału w konkursie zaproszone były szkoły Osiedla Stroszek, Na Wzgórzu, Suchej Góry, Radzionkowa oraz Stolarzowic.

Konkurs miał formę pisemną dostosowaną do wieku uczestników (głównie łączenie i podkreślanie słów)  oraz do podstawy programowej. Obejmował rozumienie tekstu słuchanego, słownictwo i krótkie teksty czytane.

 

GRATULUJEMY!

 

GALERIA Z KONKURSU

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)