Bytomska Akademia Komptencji

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 37
w Bytomiu.

Logo szkoły
Placówka położona jest w dzielnicy Stroszek przy  ul. Tysiąclecia 7. Serdecznie zapraszamy do śledzenia wydarzeń z życia społeczności szkolnej.

szkola1 60346795 2827086810696275 4910247255509827584 n
 Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu

tel. (32) 286-53-45 od 7:00-15:00

Adres: ul. Tysiąclecia 7
41-933 Bytom

certyfikat m   lepsza m
unicef m   wiarygodna m

UWAGA - nauczanie zdalne!

Szanowni Państwo,
Informujemy, że biblioteka szkolna działa normalnie , tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-14:00

SZANOWNI PAŃSTWO PROSIMY ŻEBYŚCIE:

• Porozmawiali z dziećmi na temat przestrzegania podstawowych zasad higieny, w tym np. częstego mycia rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania

• Nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do przedszkola lub szkoły;

• Jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;

• Jeśli Wasze dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, aby bezzwłocznie powiadomił najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłosił się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

• W przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły należy się państwu zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017, poz. 1368); ( dzieci do lat 8)

• sprawdzajcie na bieżąco komunikaty publikowane na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.
W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwoń na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformuj o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że od dnia 1 września 2020r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, będzie funkcjonowała w nowej lokalizacji, tj. na placu Klasztornym 2. Treść uchwały podjętej przez Radę Miejską w dn. 25 listopada 2019r. znajdziecie Państwo na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 37 w Bytomiu informuje:
Administratorem danych osobowych
Jest Szkoła Podstawowa Nr 37 w Bytomiu
41-933 Bytom ul. Tysiąclecia 7
dane kontaktowe inspektora: Inspektor IOD: M. Kryszkowska, Urząd Miejski Bytom ul. Smolenia 35.