Nasza Szkoła

Bytomska Akademia Komptencji 
log

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 37
w Bytomiu.
 
Logo szkoły
Placówka położona jest w dzielnicy Stroszek  Od 1 września 2017r. szkoła funkcjonuje w dwóch budynkach.  Przy ul. Narutowicza 9, do którego uczęszczają uczniowie klas I – VI oraz przy  ul. Tysiąclecia 7,  w którym uczy się młodzież kl. VII  jak i  kl.  II i III   gimnazjum,  Serdecznie zapraszamy do śledzenia wydarzeń z życia społeczności szkolnej.
 
 22  szkola1
 
Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu
ul. Gabriela Narutowicza 9
41-933 Bytom
tel., fax.: (32) 286-53-23
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 
 
Budynek na ul. Tysiąclecia
tel. (032) 286-53-45

Adres: ul. Tysiąclecia 7
41-933 Bytom
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 
 
 
certyfikat m   lepsza m unicef m   wiarygodna m

Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu włączyła się w świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości! Nasza szkoła przystąpiła do projektu i otrzymała dotację w konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Godność, Wolność, Niepodległość”!

Konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej „Godność, Wolność, Niepodległość” jest częścią Programu Wieloletniego „Niepodległa” z którego nasza szkoła pozyskała środki na działania własne. W ramach projektu przeprowadzimy wiele działań na terenie naszej szkoły związanych z obchodami 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Działania w ramach programu „Godność, Wolność, Niepodległość” Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.


 

Program rządowy dobry start - czytaj PD


log

Nasza szkoła bierze udział w projekcie: 

bak

Bytomska Akademia Komptencji

Więcej na stronie projektu...


Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci

Pani Renaty Nowary
Emerytowanego Dyrektora
Szkoły Podstawowej nr 25 w Bytomiu
(obecnie Szkoły Podstawowej nr 37),
wieloletniego niezwykle cenionego wychowawcy, nauczyciela i mentora.

Składamy szczere wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim.

Dyrekcja, Grono pedagogiczne, Pracownicy,
Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 37


UWAGA 

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 37 w Bytomiu ogłasza rozstrzygnięcie naboru na stanowisko główny księgowy - więcej szczegółów:


Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 37 w Bytomiu informuje: 

Administratorem danych osobowych

Jest Szkoła Podstawowa Nr 37 w Bytomiu

41-933 Bytom ul. Narutowicza 8

dane kontaktowe inspektora: Inspektor IOD Urząd Miejski Bytom ul. Parkowa 1

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora danych:

1/ w celu realizacji zadań Administratora na podstawie przepisów prawa.

2/ odbiorcami danych osobowych są osoby fizyczne i prawne na podstawie przepisów prawa.

3/  dane osobowe będą przetwarzane przez czas określony przepisami prawa w szczególności w celach archiwalnych;

4/   osoba której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jego dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.(UE 2016/679). Dane osobowe nie będą podlegać decyzji, która opiera się na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

5/ podawanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji zadań objętych przepisami prawa niezbędne.

6/ w przypadku braku podstawy prawnej pozyskiwanie danych osobowych od osób, których dane dotyczą, wymagane jest uzyskanie zgody tej osoby na ich przetwarzanie, a osoba ta jest informowana, że ma prawo cofnięcia zgody w każdym momencie.

 


Działania w ramach programu „Godność, Wolność, Niepodległość” Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)