Bytomska Akademia Komptencji

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 37
w Bytomiu.

Logo szkoły
Placówka położona jest w dzielnicy Stroszek  Od 1 września 2017r. szkoła funkcjonuje w dwóch budynkach.  Przy ul. Narutowicza 9, do którego uczęszczają uczniowie klas I – VI oraz przy  ul. Tysiąclecia 7,  w którym uczy się młodzież kl. VII  jak i  kl.  II i III   gimnazjum,  Serdecznie zapraszamy do śledzenia wydarzeń z życia społeczności szkolnej.

22  szkola1

Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu
ul. Gabriela Narutowicza 9
41-933 Bytom
tel., fax.: (32) 286-53-23

Budynek na ul. Tysiąclecia
tel. (032) 286-53-45

Adres: ul. Tysiąclecia 7
41-933 Bytom

certyfikat m   lepsza m unicef m   wiarygodna m

Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu włączyła się w świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości! Nasza szkoła przystąpiła do projektu i otrzymała dotację w konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Godność, Wolność, Niepodległość”!

Konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej „Godność, Wolność, Niepodległość” jest częścią Programu Wieloletniego „Niepodległa” z którego nasza szkoła pozyskała środki na działania własne. W ramach projektu przeprowadzimy wiele działań na terenie naszej szkoły związanych z obchodami 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Działania w ramach programu „Godność, Wolność, Niepodległość” Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

Program rządowy dobry start - czytaj PD

log

Nasza szkoła bierze udział w projekcie:

bak

Bytomska Akademia Komptencji

Więcej na stronie projektu...

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci

Pani Renaty Nowary
Emerytowanego Dyrektora
Szkoły Podstawowej nr 25 w Bytomiu
(obecnie Szkoły Podstawowej nr 37),
wieloletniego niezwykle cenionego wychowawcy, nauczyciela i mentora.

Składamy szczere wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim.

Dyrekcja, Grono pedagogiczne, Pracownicy,
Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 37

UWAGA

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 37 w Bytomiu ogłasza rozstrzygnięcie naboru na stanowisko główny księgowy - więcej szczegółów:

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 37 w Bytomiu informuje:

Administratorem danych osobowych

Jest Szkoła Podstawowa Nr 37 w Bytomiu

41-933 Bytom ul. Narutowicza 8

dane kontaktowe inspektora: Inspektor IOD Urząd Miejski Bytom ul. Parkowa 1

Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora danych:

1/ w celu realizacji zadań Administratora na podstawie przepisów prawa.

2/ odbiorcami danych osobowych są osoby fizyczne i prawne na podstawie przepisów prawa.

3/  dane osobowe będą przetwarzane przez czas określony przepisami prawa w szczególności w celach archiwalnych;

4/   osoba której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jego dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.(UE 2016/679). Dane osobowe nie będą podlegać decyzji, która opiera się na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

5/ podawanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji zadań objętych przepisami prawa niezbędne.

6/ w przypadku braku podstawy prawnej pozyskiwanie danych osobowych od osób, których dane dotyczą, wymagane jest uzyskanie zgody tej osoby na ich przetwarzanie, a osoba ta jest informowana, że ma prawo cofnięcia zgody w każdym momencie.