Zwierzaki, książki i ... my!

 

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz Światowego Dnia Zwierząt biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów oraz nauczycieli do udziału w 2 konkursach:

 

1. Jeśli masz ukochanego zwierzaka zrób sobie z nim zdjęcie i przynieś je (podpisane) do biblioteki), fotografia weźmie udział w wystawie i głosowaniu na „Najsympatyczniejszego zwierzaka szkolnego”!

 

2. Jeśli nie masz zwierzaka przedstaw - w dowolnej technice plastycznej - swoje ulubione zwierzę, które jednocześnie jest bohaterem książki, np.: pies Ferdynand, Reksio, kot Filemon, Garfield, Koziołek Matołek, Kubuś Puchatek, Uszatek, pies Scooby Doo, zwierzaki z serii "Zaopiekuj się mną", sowa Hedwiga, szczur Parszywek lub kot Krzywołap (Harry Potter), Tytus – małpa z komiksu, lew Aslan (Opowieści z Narnii) lub inne.

 

Na zdjęcia lub prace plastyczne czekamy w bibliotece do 9 listopada 2015r.

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)