Przygody Skarpetek w klubie Franklina

W Klubie Franklina rozpoczynamy cykl spotkań z książką Justyny Bednarek "Nowe Przygody skarpetek - jeszcze bardziej niesamowite"! Postacie stworzone przez Justynę Bednarek pragną odmiany i przygód. Jak pokazuje autorka, dzięki swej ciekawości świata zmieniają na lepsze nie tylko swoje życie, ale i los wielu osób i zwierząt. Pisarka uczy, że powinien to być cel każdego z nas – nieważne, czy jesteśmy człowiekiem, czy skarpetką.

Dzieci ucieszyły się z nowych postaci jak malinowa skarpetka, która poleciała w kosmos czy niebieska, która została muzą znanej pisarki. Na ostatnich zajęciach poznaliśmy czarną - lewą skarpetkę, która została superbohaterką! Po wysłuchaniu opowiadania stworzyliśmy własne superbohaterskie skarpetki, które ozdabialiśmy stemplami na bloczkach akrylowych

Dzień Babci i Dziadka w Klubie Franklina.

W klubie Przyjaciół Franklina dzieci pod opieka Pani mgr Katarzyny Stącel przygotowały laurki dla Babci i Dziadka.

Superbohaterowie w klubie Franklina

W klubie Franklna nasi klubowicze stworzyli portrety swoicj ulubionych superbohaterów.