Kreatywnie w bibliotece szkolnej

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia rozpoczęły się w bibliotece kolejne kreatywne warsztaty czytelniczo-plastyczne. Tym razem tworzymy książki dotykowe. Na kolejnych zajęciach poznajemy przygody najbardziej znanego misia w Polsce - Misia Uszatka. Członkowie Klubu Przyjaciół Franklina czytają na głos książki Czesława Janczarskiego "Przygody i wędrówki Misia Uszatka" oraz "Nowi przyjaciele Misia Uszatka". Na podstawie poznanych wiadomości zilustrujemy opowiadania we własnej książce dotykowej. Pomysł warsztatów został zgłoszony do projektu e-Twinning p.t.: "Hug a Bear" i mamy nadzieję, że już nie długo będziemy mogli rozpocząć współpracę w tym zakresie ze szkołą zagraniczną. 

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)