• Placówka poÅ‚ożona jest w dzielnicy Stroszek

przy ul. TysiÄ…clecia 7

Cała szkoła jest monitorowana.

Posiadamy piękny obiekt sportowy Orlik.

Uczniowie mogą zawsze skorzystać z pomocy higienistki szkolnej.

• Nasza szkoÅ‚a przygotowana jest na dzieci szescioletnie i  posiada szafki dla każdego ucznia.

Posiadamy nowoczesne sale, a  pracownie komputerowe, pozwalaja na pracę w systemie "jeden uczeń - jeden komputer".

Posiadamy dwie pracownie językowe wyposażone w stanowsika do pracy indywidulanej (słuchawki, mikrofon).

Posiadamy w pełni wyposażone pracownie przedmiowe, w tym nową pracownię przyrodniczą - "Zielona pracownia"

• Posiadamy Å›wietnie wyposażone biblioteki z kÄ…cikiem maÅ‚ego oraz mÅ‚odzieżowego czytelnika oraz z dostÄ™pem sieci Internet.

Księgozbiór jest nowy i bardzo bogaty.

• ZajÄ™cia odbywajÄ… siÄ™ z wykwalifikowanÄ… kadrÄ… pedagogicznÄ….

Nasza stołówka serwuje zdrowe, naturalne i pyszne domowe obiady.

Nasi uczniowie mogą rozwijać swoje talenty oraz nadrabiać zaległości na wielu darmowych zajęciach pozalekcyjnych.

Posiadamy dwie sale gimnastyczne:małą i dużą , które spełniją najwyższe standardy.

Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu

Dzień Misia w Klubie Franklina

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia dzieci z Klubu Przyjaciół Franklina samodzielnie wykonały kolorowe misie, które można podziwiać na szkolnej wystawie.

Wcześniej zapoznały się z historią Misia Uszatka z książki Czesława Janczarskiego.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy!

Dziennik Librus

Aktywna Edukacja