Walizka pana Hanumana

 

„Walizka pana Hanumana” to kolejny tytuł w trzypoziomowym programie wspierania nauki czytania dla dzieci "Czytam sobie - Poziom 2, składam zdania". Fantastycznie kolorowe i zabawne ilustracje są harmonijnym uzupełnieniem czytanego tekstu. Bawią i wzmacniają więź z tekstem. Ramki ze słowami do czytania sylabicznego służą do ćwiczenia tej ważnej umiejętności na początkowym etapie nauki czytania.

 

Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a numeracja stron pozwala śledzić postępy w czytaniu i cieszyć się nimi, jednocześnie utrwalając liczenie.

 

W Klubie Przyjaciół Franklina korzystając ze specjalnego kodu: MIXUS SYLABUS - uczyliśmy się wymyślać sekretne skrypty czyli zaklęcia sylabowe :) To były prawdziwe zajęcia o fantazjii !

 

Książeczki z serii CZYTAM SOBIE w naszej bibliotece szkolnej: TUTAJ

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)