Antologia Poezji Dziecięcej

 

 

W XI tomie Antologii Poezji Dziecięcej zostały zamieszczone dwa utwory naszych uczniów – Martyny Ciesielskiej z kl.V b i Łukasza Gwoździa z kl.III a.

W środę 3 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Zabrzu odbył się Wernisaż Poetycki z okazji wydania XI tomu Antologii Poezji Dziecięcej pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta miasta Zabrza. Wernisaż był podsumowaniem wojewódzkiego konkursu poetyckiego dla szkół podstawowych i gimnazjów. Podczas wernisażu wręczono dyplomy i tomiki poezji wszystkim laureatom. Recenzentem XI tomu antologii był Jacek Cygan.

Gratulujemy naszym laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniów do konkursu przygotowały panie: J. Grygiel i H. Marczyk.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)