IX Miejski Konkurs Ekologiczny

 
 
 
Emilia Guc z kl III a i Natalia Cieślak z kl III b zdobyły II miejsce w Miejskim Konkursie Ekologicznym
" Z EKOLOGIĄ NA TY"
 
30 maja 2017r. w Społecznej Szkole Podstawowej w Bytomiu odbył się finał konkursu ekologicznego "Z EKOLOGIĄ NA TY" zorganizowany przez Społeczną Szkołę Podstawową STO. 
 
Podczas finału uczniowie rozwiązywali zadania teoretyczne i praktyczne z zakresu ochrony środowiska. Każda szkoła była reprezentowana przez zespół dwóch uczniów. Wszystkie zadania były oceniane przez komisję konkursową.
 
Konkurs adresowany był do uczniów z klas trzecich.
 
 

I miejsce dla grupy teatralnej "Łosie w sosie"

 

 

 

Miło nam poinformować, że nasza grupa teatralna zajęła I miejsce w VI Miejskim Konkursie Teatralnym "Teatromania dla najmłodszych 2017".

Tym razem grupa "Łosie w sosie" wystawiła klasyczną wersję "Królewny śnieżki" z dużą dawką humoru. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu w Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark.

 

Przedstawienie obejrzały również wszystkie przedszkolaki z pobliskich przedszkoli, a także przyszli uczniowie naszej szkoły wraz z Rodzicami.

 

Grupę teatralną prowadzą panie: mgr Barbara Grynicz i mgr Dorota Podsiadlik.

 

Gratulujemy!

II miejsce dla Karola Kowalskiego

 
 
Karol Kowalski z klasy 3 c zajął II miejsce w konkursie plastycznym "Spędzamy wspólnie czas w rodzinie", organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Wydział Edukacji oraz Wydział Promocji Bytomia i Kontaktów z Mediami Urzędu Miejskiego w Bytomiu w ramach kampanii społecznej Drogowskaz dla rodzin.
 
Konkurs adresowany był do najmłodszych uczniów bytomskich szkół podstawowych, a zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej wspólnie spędzany czas wraz z rodziną.
Na konkurs wpłynęło ponad 60 prac.
 
Gratulujemy!
 
Ucznia do konkursu przygotowała pani mgr Halina Miś
Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)