I miejsce w Mistrzostwach Bytomia w piłce nożnej dziewcząt

Tytuł obroniony !!!!!!
W dniu dzisiejszym nasza szkolna drużyna, podobnie jak w roku ubiegłym zajęła I miejsce w Mistrzostwach Bytomia w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej . Serdeczne gratulacje !!!!! Należy również dodać , że w całym turnieju nie straciliśmy ani jednej bramki !!!!!!
Hurra !!!!!!!!!!

IQ138 na drugim miejscu w konkursie LOL

Chłopaki z naszego gimanazjum z drużyny IQ138 zdobyli 2 miejsce z turnieju LOL. Do finału szli jak burza nie odnosząc porażki. W finale ulegli jednak rywalom zajmując ostatecznie 2 miejsce GRATULUJEM

Szymon Kania zwycięzcą Szkolnego Konkursu Matematycznego

Na poczatki kwietnia odbył się w szkole Szkolny Konkurs matematyczny dla uczniów klas I -III, zorganizowany przez p. Hannę Marczyk.
Zwycięzcą został SZYMON KANIA. II miejsce zajął Szymon Burda, a III miejsce Zuzanna Ziaja.  Wyróżnienie zdobył uczeń z klasy II- Michał Bogusiak. Najlepszym matematykom serdecznie gratulujemy!!!