I semestr zakończony

W dniu dzisiejszym na apelu podsumowaliśmy I semestr wśród klas starszych (klasy 7 + gimnazjum). Zgodnie ze statutem szkoły nagrodziliśmy uczniów za najlepsze wyniki w nauce, za wzorową frekwencję oraz za sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.

 

I semestr zakończony.

W dniu dzisiejszym na apelu podsumowaliśmy I semestr wśród klas starszych (klasy 7 + gimnazjum). Zgodnie ze statutem szkoły nagrodziliśmy uczniów za najlepsze wyniki w nauce, za wzorową frekwencję oraz za sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.
Dyplomy za najwyższą średnią otrzymali:
1. Bąk Aleksandra – klasa IIA
2. Rak Matylda - klasa IIB
3. Sobieraj Natalia – klasa IIA
4. Ochman Zuzanna – klasa IIIB
5. Bonanaty Patrycja – klasa IIA
6. Walczyńska Wiktoria – klasa IIIC
7. Wodarczyk Oliwia – klasa IIIB
8. Gul Dominika – klasa IIIC
9. Mojza Marcin – klasa IIIC
10. Knop Paulina – klasa VIIB
11. Białas Emilia – klasa IIA
12. Adamek Maria – klasa IIB
Nagrody za wzorową frekwencję zostały przyznane następującym uczniom:
1. Czernachowska Julia – klasa 7A
2. Taciak Jeremiasz – klasa 7A
3. Żydek Kamil – klasa 7B
4. Białas Emilia - klasa 2A
5. Czudaj Marcin – klasa 2a
6. Kania Patrycja – klasa 2B
7. Komorowska Aleksandra – klasa 2B
8. Krupa Wiktoria – klasa 2C
9. Bąk Aleksandra – klasa 3B
10. Jaroń Nicole – klasa 3B
11. Kosińska Magdalena – klasa 3B
12. Ochman Zuzanna – klasa 3B
13. Wodarczyk Wiktoria – klasa 3B
14. Kasprzyńska Sylwia – klasa 3c
15. Mojza Marcin – klasa 3C

Za awans do etapu rejonowego olimpiady przedmiotowej z Wiedzy o Społeczeństwie , dyplom uznania otrzymał uczeń klasy IIa – Dawid Siedlecki

Nagrodziliśmy również naszych sportowców, min. srebrną drużynę dziewcząt w biegach przełajowych w składzie: Zuzanna Ochman, Angelika Bogusz, Jessica Wróbel, Laura Wójcik, Oliwia Pośpiech, Patrycja Kania, Patrycja Kwiek oraz naszych piłkarzy, którzy zdobyli srebrne medale w Mistrzostwach Bytomia - drużynę w składzie : Marcin Czudaj, Ksawery Labocha, Kamil Kałwak, Szymon Trzęsioch, Dawid Elias, Dawid Bury, Kamil Skalski, Damian Dudziński, Mateusz Waniek, Dawid Rak, Dominik Sadłoń.
Apel podsumowała wicedyrektor p. Maria Gierczyńska, gratulując uczniom i życząc udanych i bezpiecznych ferii.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)