Zobacz w jaki sposób w naszej szkole rozwijamy zainteresowania i talenty

Zobacz jak rozwijamy talenty - kliknij w link...

Program Wspierania Zdolności i Talentów

Rada Pedagogiczna na posiedzeniu w dniu 10 grudnia 2013r. została zapoznana z opracowanym przez panie mgr J. Grygiel i mgr J. Henkel Programem Wspierania Zdolności i Talentów Szkoły Podstawowej nr 37 w Bytomiu, który następnie został zatwierdzony do realizacji.
Program powstał między innymi również w tym celu, aby wszystkie dzieci, także te mniej uzdolnione, miały możliwość rozwijania zainteresowań
i odkrywania swoich pasji. Stąd część oferty zajęć pozalekcyjnych kierowana jest do całej społeczności szkolnej.
Nasza szkoła to miejsce, w którym każde dziecko może rozwijać swoją twórczość, aktywność i zainteresowania.

 

Zobacz program - tutaj...

Wyróżnienie dla naszej szkoły

ORE1SP nr 37 w Bytomiu jest jedną z 50 szkół wyróżnionych za realizację zadania Rozwijanie zdolności najmłodszych uczniów w szkole ze szczególnym uwzględnieniem dziecka sześcioletniego.

W dniach 7-8 listopada br. w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja w ramach projektu systemowego „Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym”, podczas której pani dyrektor mgr Jolanta Sadowska odebrała z rąk pani w-ce minister Joanny Berdzik wyróżnienie dla naszej szkoły za pracę nauczycieli klas I-III z uczniami zdolnymi. W gronie wyróżnionych szkół znalazła się jeszcze jedna bytomska placówka - SP 43 w Bytomiu.

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 37 - Szkołą Odkrywców Talentów

Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu jako Szkoła Odkrywców Talentów przystąpiła do realizacji zadania polegającego na rozwijaniu zainteresowań i zdolności uczniów w młodszym wieku szkolnym, ze szczególnym uwzględnieniem 6-latka w szkole.
21 marca pani dyrektor Jolanta Sadowska odebrała w Warszawie z rąk pani w-ce minister Joanny Berdzik nominację do wyróżnień związanych z realizacja tego zadania.
Konkurs ma na uwadze potrzebę zwiększania kompetencji nauczycieli kl. I-III szkoły podstawowej w zakresie identyfikowania i rozwijania zainteresowań, predyspozycji i zdolności najmłodszych uczniów w szkole, a także potrzebę wymiany doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy szkołami w zakresie edukacji uczniów zdolnych.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)