Mali Ratownicy pokazują supermoc

Odbyła się kolejna Edycja szkolnego turnieju "Mali ratownicy" pod opieką Pani Doroty Sałabun-Gutwińskiej.

Feriada 2018

26 stycznia odbyła się feriada dla uczniów  naszej świetlicy. Feriada była wspaniałą zabawą na sali gimnastycznej.

Karnawałowy bal w świetlicy

18 stycznia 2018r. wychowawcy świetlicy zorganizowali świetlicowy bal karnawałowy dla uczniów naszej szkoły. Ach co to był za bal! Zabawom i tańcom nie było końca :)
Imprezę zorganizowały panie: Dorota Krajewska, Bożena Kutka i Dorota Kot.

Nagrodzona ozdoba

Grupa świetlicowa Pani Danuty Kalinowskiej została nagrodzona w konkursie na ozdoby świąteczne. Prace można było podziwiać w Centrum Handlowym M1 Bytom. Gratulujemy!

Wyniki konkursu: "Zakładam, że czytam"

Znamy już zwycięzców konkursu czytelniczego "Zakładam, że czytam":
- w kategorii klas: I-III: 1 miejsce Filipczyk Roksana 3a, 2 miejsce Natalia Kostrubiec 3b, 3 miejsce Natalia Weremczuk 3a, wyróżnienia: Amelia Welc 3a, Bartosz Wojdacz 2a, Natalia Hetmańczyk 3b, Mateusz Dydo i Mateusz Czernachowski z klasy 1a;
- w kategorii klas IV-VI: 1 miejsce Kuba Walczyszewski kl. 4c, 2 miejsce Hanna Cieniawska 4b, 3 miejsce Oliwia Gutowska 4b i wyróżnienie: Natalia Orzełowska 4b.
GRATULUJEMY!
Konkurs zorganizowała biblioteka we współpracy ze świetlicą szkolną oraz Miejską Biblioteką Publiczną - Filia nr 4 w Bytomiu, która również zasponsorowała część nagród.
Dziękujemy bardzo!