I miejsce dla szkolnej grupy tanecznej "Szafir" w I Międzyszkolnym Konkursie Tańca - „Serduszko puka w rytmie cha-cha…”

„Serduszko puka w rytmie cha-cha…”
…no i właśnie, cha-cha zawojowała tegoroczny I Międzyszkolny Konkurs Tańca, który odbył się 21 maja 2013r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Bytomiu, a organizatorem tej wspaniałej imprezy była gmina Bytom oraz Szkoła Podstawowa nr 23 w Bytomiu.
Na konkursowej scenie wystąpiło wielu solistów, duetów oraz zespołów – uczniów bytomskich szkół, którzy zaprezentowali różne układy choreograficzne i różne style taneczne.
Uczniowie naszej szkoły- wybrani z grupy tanecznej: „Szafir” (działającej w SP37 pod kier. mgr Mirosławy Bryk), brawurowo zaprezentowali układ pod nazwą: „Disco- Break- Cha-cha- Mix”, zdobywając zaszczytne I miejsce, nagrody, a przede wszystkim gorący aplauz ze strony publiczności oraz członków Jury.
Uczniów do w/w konkursu przygotowała mgr Mirosława Bryk, która również opracowała układ choreograficzny na Ich taneczny popis. Nieocenioną pomoc dzieciom z grupy „Szafir” okazali Rodzice, którzy m. in.: przygotowali przepiękne stroje do występu.
Laureatom – naszym młodym Mistrzom Tańca, serdecznie gratulujemy tak dużego tanecznego sukcesu.
W skład konkursowej grupy tanecznej „Szafir” weszli:
1. Roksana Piór i Dawid Bury
2. Patrycja Kania i Łukasz Janta
3. Martyna Ciesielska i Szymon Kwieciński
4. Dominika Przygoda
5. Klaudiusz Pióro

 

 

Zobacz filmik...

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)