Wizyta dzieci 5 i 6-letnich z rodzicami w naszej szkole

wizyta13 marca 2013r. o godz. 17.00 w naszej szkole po raz trzeci gościliśmy dzieci z pobliskich przedszkoli wraz z Rodzicami. Dziękujemy Rodzicom za zainteresowanie naszą szkołą i skorzystanie z zaproszenia.

 

W trakcie wizyty goście mieli okazję zobaczyć wspaniały występ naszych „małych aktorów” z koła teatralnego „Łosie w sosie”, którzy zaprezentowali przedstawienie p.t.: „Kopciuszek”. Po przedstawieniu była możliwość zwiedzenia szkoły, a przedszkolaki chętnie skorzystały z zaproszenia do Sali Zabaw.

 

Spotkanie przygotowały Panie: mgr Mirosława Bryk, mgr Barbara Granicz, mgr Hanna Marczyk oraz Dyrekcja Szkoły: mgr Jolanta Sadowska i mgr inż. Beata Turos.

 

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zapraszamy na kolejne spotkanie:

16 KWIETNIA 2013r. o godz. 17.00

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)