"Po Naszymu Czyli Po Śląsku - goście w naszej szkole

16 kwietnia 2013r. o godz. 16.30 w naszej szkole po raz czwarty gościliśmy dzieci 5-cio, 6-cio i 7-letnie z pobliskich przedszkoli wraz z Rodzicami. Tym razem spotkanie odbyło się pod hasłem: "Po naszymu czyli po ślasku". Dziękujemy Rodzicom za zainteresowanie naszą szkołą i skorzystanie z zaproszenia.
Nasza świetlica wzięła czynny udział w tym wydarzeniu, wystawiając na scenie montaż słowno-muzyczny pt.: "Pogodomy po naszymu", przygotowany przez uczniów kl. I-III pod kierunkiem wychowawców świetlicy szkolnej. Dzieci z grupy tanecznej „Szafir” (prowadzonej przez kierownika świetlicy-mgr Mirosławę Bryk) zaprezentowały rześko układ choreograficzny do śląskiego „Trojaka”. Po występach goście zwiedzali wystawę przygotowaną przez uczniów klas młodszych pt. "Bytom - moje miasto". Na koniec odbyły się zajęcia plastyczne dla dzieci pt.: "Jestem małym artystą" oraz zajęcia komputerowe: gry i zabawy z portalu Domowy Przedszkolak i Sieciaki. W tym czasie rodzice mieli możliwość zwiedzenia szkoły i zapisania dziecka do klasy pierwszej.
Spotkanie przygotowały Panie: mgr Mirosława Bryk, mgr Joanna Grygiel, mgr Joanna Henkel, mgr inż. Lesław Gutwiński, mgr Ewa Janik, mgr Katarzyna Kroj, pani Bożena Kutka, mgr Halina Miś, mgr Gabriela Pitas, mgr Dorota Sałabun oraz Dyrekcja Szkoły: mgr Jolanta Sadowska i mgr inż. Beata Turos.

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)