"Moje serce to jest muzyk"

24 lutego 2014r. w naszej szkole odbył się międzyprzedszkolny i międzyszkolny I Konkurs Piosenki Dziecięcej z sercem w tle p.t.: "Moje serce to jest muzyk" zorganizowany przez świetlicę szkolną. Konkurs jest częścią projektu edukacyjnego UNICEF "Gwiazdka dla Afryki". Wcześniej zostały przeprowadzone szkolne eliminacje do konkursu wśród klas I-III SP, z których zakwalifikowali się: Kinga Bulka z kl. 1a, zespół "Białe Murzynki" z kl. 3b oraz zespół z kl. 1b. W trakcie konkursu dzieci oceniało jury, w skład którego weszli nauczyciele: mgr Aleksandra Jóźwik, pani Krystyna Koper, pan Mateusz Biernacki oraz przedstawiciel Rady Rodziców: pani Katarzyna Stefańska. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale, dodatkowo wzbogacając swój występ bajkowymi strojami!

 

 

W kategorii dzieci 6-letnich zwyciężył zespół z Przedszkola Miejskiego nr 51 w Bytomiu.

 

W kategorii szkolnej:

I miesce: Joanna Twardawa SP 32

II miejsce: Zespół "Białe Murzynki" SP 37 oraz "Zamkowa Szkoła" z Radzionkowa

III miejsce: Kinga Bulka SP 37

 

Finalistom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Galę Finałową, która odbędzie się 26 lutego (środa) o godz. 16.30 w świetlicy szkolnej.
Radzie Rodziców SP 37 dziękujemy za ufundowanie nagród dla zwycięzców!


Imprezę prowadziła i zorganizowała pani: mgr Dorota Sałabun.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)