Sympatyczny Miś Olbrzym - konkurs

 

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka oraz świetlica szkolna w listopadzie zorganizowały konkurs plastyczny pt.: "Sympatyczny Miś Olbrzym" - dla wszystkich klas I-III. Konkurs polegał na wykonaniu misia olbrzyma dowolną techniką plastyczną. W pracy nad misiem brali udział wszyscy uczniowie danej klasy, a efekt był imponujący!

 

Powstało 8 wspaniałych i przesympatycznych misiów olbrzymów, a każdy z nich miał swoje własne oryginalne imię. Jury miało bardzo trudne zadanie polegające na wyborze tego jednego jedynego misia najsympatyczniejszego. Ostatecznie wybrano exqwo dwa misie: ROBUŚ z klasy 2a oraz Wesoła Śnieżynka z klasy 2b.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Nagrody dla wszystkich klas I-III ufundowała Rada Rodziców - dziękujemy bardzo!

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)