Gwiazdkowy bohater - finał konkursu

 

W grudniu biblioteka oraz świetlica szkolna zorganizowały konkurs pt.: "Gwiazdkowy bohater", którego głównym celem było wykonanie - w dowolnej technice plastycznej - ozdoby świątecznej z bohaterem z bajki filmowej lub książki. Uczniowie wykonali sporo wspaniałych prac, dlatego jury złożone z nauczycieli miało nie lada dylemat z przyznaniem nagród. W styczniu ogłosiliśmy wyniki i wręczyliśmy nagrody.

 

Nagrodzeni zostali:

 

 - w kategorii klas I-III: Klasa 3b (praca zbiorowa: Kalendarz Adwentowy), Nicola Bryła kl. 2a, Joanna Szolc kl. 2b, Natalia Kostrubiec kl. 1c, Natalia Hetmańczyk z kl. 1c.

- w kategorii klas IV-VI: Bartek Szynkowski z kl. 5a, Dominika Panek z kl. 5a oraz Alicja Rak i Paulina Knop z kl. 5b.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)