Eliminacje Agora Kids Cup 2012

13 czerwca mimo swojej daty był dla naszych uczniów niezwykle szczęśliwym dniem. Drużyna Spec Piłkarzy w składzie : Dariusz Łucki,Artur Stępień,Paweł Polaczek,Dawid Rak,Dominik Okulus,Szymon Ignaciuk , Musa Kagirov wygrała wszystkie mecze eliminacji i tym samym zakwalifikowała się z 1 miejsca do wielkiego finału , który odbędzie się 17 .06 2012r w CH Agora w Bytomiu. Ten dzień był wyjątkowy dla całej społeczności SP 37. Nauczycielom jak i uczniom udzielił się piłkarski klimat. W trakcie turnieju dzieci mogły zjeść pyszne ciasta , watę cukrową. Czekały na nie także inne atrakcje jak malowanie twarzy , skoki na trampolinie i magicznym zamku. Jednak największe emocje wzbudzały pojedynki piłkarskie kolegów i koleżanek. Przy muzyce i pokazach tanecznych dziewczynek z klas I i II czas mijał bardzo szybko. Zobacz galerię - kliknij w obrazek Agora po lewej. (Zdjęcie ze strony http://www.agorakidscup.pl/)