Wiosenny Dzień Talentów - czyli szkolna edycja: "Mam Talent"

22 marca w naszej szkole przywitaliśmy wiosnę w bardzo radosnym i „śpiewającym” nastroju! Od godz. 9.00 rozpoczęła się szkolna edycja konkursu „MAM TALENT”. Jury w składzie: mgr inż. Lesław Gutwiński, mgr Katarzyna Kroj, mgr Jolanta Sadowska, mgr inż. Beata Turos oraz uczniowie z Samorządu Uczniowskiego: Wojciech Bongilaj, Patryk Połczyński i Mateusz Radoń z kl. VIB wraz z publicznością przesłuchiwali różnorodne talenty uczestników konkursu.

 

Uczniowie wspaniale zaprezentowali swoje zdolności i talenty t.j.: śpiew, taniec zespołowy i indywidualny, taniec brzucha, talenty językowe, taniec z hula-hop, żonglerka piłką, talenty kabaretowe, gra na instrumentach: keyboard i skrzypce oraz najbardziej oryginalny talent: naśladowanie śpiewu ptaka.

 

Zarówno uczestnicy, jak i publiczność świetnie się bawili, dzieciom i nauczycielom towarzyszył humor i dobra zabawa przy muzyce. Poszczególne klasy w kolorowych, wiosennych przebraniach, mocno kibicowały swoim reprezentantom w konkursie i rywalizowały miedzy sobą o tytuł: Najlepszej Klasy.

 

 

Dodatkowo klasy I-III mogły podziwiać talenty aktorskie swoich rówieśników z kółka teatralnego „Łosie w sosie” – w przedstawieniu „Kopciuszek” przygotowanym pod kierunkiem pani mgr Barbary Grynicz, mgr Mirosławy Bryk oraz mgr Hanny Marczyk.

Natomiast klasy IV – VI wzięły udział w prezentacji „Pierwsza pomoc przedmedyczna”- przygotowanej przez panią mgr Bożenę Prus-Kot, po której dzieci losowały pytania i odpowiadały na nie - dodatkowo zdobywając punkty w konkursie „Najlepsza Klasa”. Najwięcej punktów za dobre zachowanie, punktualność, frekwencję, doping swoim reprezentantom, kolorowe stroje oraz kulturę osobistą, a także tytuł NAJLEPSZEJ KLASY zdobyła kl. IV A.

 

W klasach I-III za najepsze stroje oraz kibicowanie swoim przedstawicielom - zwyciężyły klasy: 1B oraz 2B.

GRATULUJEMY!

 

Zwycięzcami konkursu „MAM TALENT” zostali:

 

- w kategorii kl. I-III:

 

I MIEJSCE (ex aequo):

ROKSANA PIÓRO - kl. 3B (ŚPIEW)

oraz DOMINIKA RESSEL (TANIEC BRZUCHA)- kl. 3A

 

II MIEJSCE:

MARCIN TREMBACZOWSKI (TANIEC Z HULA-HOP) - kl. 1B

 

III MIEJSCE (ex aequo):

ZESPÓŁ „WE ARE THE PINK” (TANIEC) - kl. 3B

w składzie: Dominika Przygoda, Klaudia Wilkop i Roksana Pióro

oraz MATEUSZ SZCZĘŚNIEWSKI (NAŚLADOWANIE ŚPIEWU PTAKA) – kl. 3A

 

- w kategorii kl. IV-VI:

 

I MIEJSCE:

TRIO TANECZNE z kl. IV B: RAYANA KHAGIEVA, KATARZYNA MATUSIK i MARTYNA WALKIEWICZ

 

II MIEJSCE:

WIKTORIA WÓJCIK i MAGDA PARUZEL (TANIEC NOWOCZESNY) – kl. 6B

 

III MIEJSCE:

KLAUDIUSZ PIÓRO (TANIEC BRAK DANCE) – kl. 5A

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW UFUNDOWAŁA

RADA RODZICÓW SP 37 W BYTOMIU

 

DZIĘKUJEMY BARDZO!

 

Imprezę zorganizowali: mgr Dorota Sałabun, mgr Katarzyna Stącel, mgr inż. Beata Turos, mgr inż. Lesław Gutwiński, mgr Katarzyna Kroj, mgr Bożena Prus-Kot, pani Bożena Kutka oraz wychowawcy klas I-VI.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)