Szkoła Podstawowa nr 37 - Szkołą Odkrywców Talentów

Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu jako Szkoła Odkrywców Talentów przystąpiła do realizacji zadania polegającego na rozwijaniu zainteresowań i zdolności uczniów w młodszym wieku szkolnym, ze szczególnym uwzględnieniem 6-latka w szkole.
21 marca pani dyrektor Jolanta Sadowska odebrała w Warszawie z rąk pani w-ce minister Joanny Berdzik nominację do wyróżnień związanych z realizacja tego zadania.
Konkurs ma na uwadze potrzebę zwiększania kompetencji nauczycieli kl. I-III szkoły podstawowej w zakresie identyfikowania i rozwijania zainteresowań, predyspozycji i zdolności najmłodszych uczniów w szkole, a także potrzebę wymiany doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy szkołami w zakresie edukacji uczniów zdolnych.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)