Finał konkursu - Tradycje Wielkanocne w świetlicy szkolnej

sp37 019Szkolny konkurs plastyczno techniczny „Tradycje wielkanocne-pisanka” został rozstrzygnięty. 5 kwietnia 2013r. podczas uroczystego podsumowania konkursu w świetlicy szkolnej Pani Dyrektor wręczyła laureatom nagrody.

• I miejsce KATARZYNA ZOK kl. II a
  • II miejsce WIKTORIA BOGUNIA kl. II b, MARCIN TREMBACZOWSKI kl. I b, ROKSANA DUMA kl. Ib
  • III miejsce EMILIA KUREK kl. II b, MIŁOSZ LISICKI kl. II b

Wyróżnienia otrzymali : Jagoda Nowacka (I a), Marek Nowak (I b), Marta Maleniecka (III b), Dominika Panek (II a), Roksana Pióro (III b).

W klasach IV-VI

Nagrody specjalne otrzymały: Paulina Giertyczka oraz Dominika Krawczyk. Wyróżniony został również Patryk Dziubek.

Prace zbierane do 19 marca w świetlicy szkolnej, oceniane było przez Jury reprezentowane przez przedstawicieli Samorządu Szkolnego, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi . Napłynęło wiele ciekawych i oryginalnych prac, tym samym stawiając Jury przed trudnym zadaniem.

Konkurs zorganizowały wychowawczynie świetlicy: Dorota Sałabun, Bożena Kutka oraz Katarzyna Kroj, a także pani Katarzyna Stącel, która przygotowała prace z dziećmi z bibliotecznego Klubu Franklina.

Gratulujemy zwycięzcom!