Wakacji nadszedł czas!!!

Wierszem i piosenką uczniowie klasy II b pod kierunkiem mgr Joanny Henkel wprowadzili wszystkich w radosny wakacyjny czas. Pożegnaliśmy kolejny rok szkolny.

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę  i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

W tym samym dniu miało również miejsce zakończenie roku szkolnego dla klas IV-VI. Na akademii tej pożegnaliśmy równiez naszych szóstoklasistów.Życzymy wam wszystkiego najlepszego oraz powdzenia w nowych szkołąch!

Niech nadchodzące lato będzie czasem radości i spokojnego wypoczynku. Wracajcie pełni sił, energii i zapału do dalszej pracy i nauki.