Szkolne Jasełka

16 grudnia 2013r. uczniowie klas czwartych w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Była Maryja, Dzieciątko Jezus, pasterze, aniołki, a nawet … pielęgniarki. Chór szkolny wspaniale zaprezentował widowni najpiękniejsze kolędy świąteczne.

Przedstawienie zostało przygotowane pod kierunkiem pań: mgr Aleksandry Jóźwik, Krystyny Koper oraz mgr Mirosławy Bryk.
Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w iście świąteczny nastrój. W klasach IV-VI odbyły się spotkania opłatkowe z wychowawcami i nauczycielami szkoły. W świątecznej atmosferze pełnej życzliwej radości nastąpił punkt kulminacyjny tych uroczystości — łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń.


Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,
pomyślności i spełnienia marzeń.
Uczniom zaś wspaniałych wyników w nauce, zdrowia
oraz bogatych prezentów pod choinką.

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)