Dzień otwarty

 

12 marca 2014r o godz. 17.00 w naszej szkole zorganizowano Dzień Otwarty dla Rodziców 6 i 7 latków wraz z dziećmi. Rodziców i dzieci przywitały panie Dyrektor: mgr Jolanta Sadowska i mgr inż. Beata Turos. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć kolejne wspaniałe przedstawienie uczniów należących do Koła Teatralnego "Łosie w sosie". W przedstawieniu "Śpiąca Królewna" zaprezentowali się nie tylko uczniowie klas I-III, ale także ... nauczyciele, którzy przedstawili krótką scenkę rozpoczynającą spektakl. W scence udział wzięli: Mateusz Biernacki jako Król Lew, Barbara Grynicz jako Kopciuszek, Dorota Podsiadlik jako Czerwony Kapurek, Dorota Sałabun jako pani Sprzątająca, Katarzyna Stącel jako Śnieżka oraz Lesław Gutwiński (zastępstwo dla Króla Lwa). Po udanym występie Rodzice mieli okazję zwiedzić całą szkołę: sale lekcyjne, salę zabaw, świetlicę, bibliotekę oraz pracownie komputerowe, a także mieli możliwość porozmawiania z przyszłymi nauczycielami.

 

Przedstawienie zorganizowały: mgr Barbara Grynicz i mgr Dorota Podsiadlik.

 

Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie Państwa w Dniu Otwartym! 

Zapraszamy do naszej szkoły!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)