MAM TALENT 2014

Wyjątkowo 3 kwietnia 2014r. w naszej szkole przywitaliśmy wiosnę w bardzo radosnym i „śpiewającym” nastroju! Od godz. 9.00 rozpoczęła się szkolna edycja konkursu „MAM TALENT II”. Jury w składzie: mgr inż. Lesław Gutwiński, mgr Jolanta Sadowska, mgr inż. Beata Turos oraz uczniowie z Samorządu Uczniowskiego: Paweł Lechki i Roksana Pióro oraz Oliwia Borszcz i Weronika Noglik wraz z publicznością przesłuchiwali różnorodne talenty uczestników konkursu.

Uczniowie wspaniale zaprezentowali swoje zdolności i talenty t.j.: śpiew, taniec zespołowy i indywidualny, talenty kabaretowe i aktorskie oraz talenty artystyczne.

Zarówno uczestnicy, jak i publiczność świetnie się bawili, dzieciom i nauczycielom towarzyszył humor i dobra zabawa przy muzyce. Poszczególne klasy w kolorowych, wiosennych przebraniach, mocno kibicowały swoim reprezentantom w konkursie.

Zwycięzcami konkursu „MAM TALENT” zostali:

- w kategorii kl. I-III:

I MIEJSCE:

Jakub Olszewski i Paulina Masłoń - kl. 1B – występ mimów

II MIEJSCE:

Bartosz Gowik – kl. 3A – talent plastyczny – lepienie z plasteliny minifigurek

III MIEJSCE:

Emilia Kurek - kl. 3B – recytacja wiersza „Okulary”

WYRÓŻNIENIA:

Alicja Rak – kl. 3B – talent wokalny - piosenka ”Życie jak poemat”

Roksana Duma – kl. 2B – talent plastyczny – ekspozycja prac

- w kategorii kl. IV-VI:

I MIEJSCE:

Roksana Pióro – kl. IVB – talent wokalny – piosenka Ewy Farny „Cisza”

II MIEJSCE:

Dragon Oliwia i Szewczyk Aleksandra – kl. 6B – talent aktorski - kabaret

III MIEJSCE:

Aleksandra Szewczyk – kl.6B – talent wokalny – piosenka „Halleluja”

Wyróżnienia:

Zespół „Black and White” – Roksana Pióro, Dominika Przygoda, Patrycja Kania - z kl. 4B – talent taneczny

Tomasz Duda – kl. 4A – talent taneczny

Basia Florjan, Dominika Duda oraz Karolina Osińska – kl. 5A – talent wokalno-taneczny

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW UFUNDOWAŁA

RADA RODZICÓW SP 37 W BYTOMIU

FIRMA „Real” o/Bytom

DZIĘKUJEMY BARDZO!

Imprezę zorganizowali: mgr Dorota Sałabun, mgr Katarzyna Stącel, mgr inż. Lesław Gutwiński.