Dzień Europy

10 maja 2014r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Paradzie Schumana organizowanej z okazji Dnia Europy. Na wycieczkę do Warszawy wyruszyła 10-cio osobowa delegacja Szkolnego Klubu Europejskiego złożona z przedstawicieli klas VIa i VIb wraz z opiekunem.

 

Podczas wyjazdu dzieci uczestniczyły w Europaradzie oraz brały udział w licznych konkursach i zabawach zorganizowanych w Miasteczku Europejskim na Krakowskim Przedmieściu. Uczniowie mieli również możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z salą Parlamentu Europejskiego w tle. W godzinach popołudniowych uczniowie zwiedzili także najważniejsze historyczne zabytki stolicy.

 

Opiekunem grupy i organizatorem wyjazdu była pani mgr Dorota Krajewska.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)