Uroczyste zakończenie roku szkolnego w kl. I-III

 

 

W dniu 27 czerwca 2014 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. W części artystycznej wystąpili uczniowie klas I-III przygotowani pod kierunkiem pań: mgr Barbary Grynicz oraz mgr Doroty Podsiadlik. Dyrektor szkoły Pani mgr Jolanta Sadowska pogratulowała wszystkim, którzy uzyskali promocję do klas programowo wyższych, życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje. Na koniec Pani Dyrektor serdecznie podziękowała za współpracę oraz wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły pani mgr Mirosławie Bryk, która odchodziła do pracy do innej placówki.

 

Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały dyplomy oraz nagrody książkowe. W trakcie apelu podsumowano również wyniki konkursów i zawodów szkolnych oraz wyróżniono uczniów za zaangażowanie na rzecz środowiska lokalnego.

 

 

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy słonecznych wakacji!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)