Podróż w cudowny świat nauki

 

 

1 września 2014r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 pod hasłem "Podróż w cudowny świat nauki". Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Uczniowie klas IV-tych wspaniale wytąpili w części artystycznej spotkania wraz z chórem szkolnym. Następnie uczniowie klas pierwszych zostali z radością przyjęci do naszej szkolnej rodziny za sprawą magicznej pigułki wiedzy, którą mieli za zadanie połknąć. Na koniec Pani Dyrektor mgr Jolanta Sadowska uroczyście pasowała dzieci na uczniów naszej szkoły.

 

 

 


Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych. W tym roku najmłodsi będą uczyli się w trzech klasach pierwszych pod kierunkiem pań: mgr Joanny Henkel, mgr Ewy Janik oraz mgr Haliny Miś. Baza dydaktyczna szkoły spełnia wszystkie warunki do nauki uczniów klas I - VI. Dodatkowo pierwszoklasiści wypożyczyli z biblioteki szkolnej darmowe podręczniki, które przygotowało dla nich Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wiele radości i sukcesów!

 

 

Uroczystość dla klas I-wszych przygotowały panie: mgr Joanna Henkel, mgr Ewa Janik, mgr Aleksandra Jóźwik

oraz mgr Halina Miś.

 


 
Uroczystość dla klas II-VI przygotowały panie: mgr Hanna Marczyk, mgr Irena Szewczyk mgr Aleksandra Jóźwik
wraz z klasami III b i V b.
Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)