Finał konkursu "Maskotka dla biblioteki"

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka zorganizowała konkurs „Maskotka dla biblioteki”. 14 listopada 2014r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Nauczyciele wchodzący w skład jury mieli nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców, gdyż prace dzieci były bardzo oryginalne i wyjątkowo pomysłowe. Do konkursu zgłosiło swoje prace 18 uczniów. Jury oceniało: samodzielność wykonanej pracy (dozwolona "mała" pomoc Rodzica), pomysłowość, kreatywność oraz staranność wykonanej pracy.

Organizator konkursu: mgr Katarzyna Stącel

WYNIKI KONKURSU:

Miejsce I: Karol Kowalski kl. 1c

Miejsce II: Roksana Duma kl. 3b

Miejsce III: Emilia Guc kl. 1a, Patrycja Zarzycka kl. 1b, Kinga Bulka kl. 2a, Jagoda Nowacka kl. 3a

Wyróżnienie I stopnia: Łukasz Gwóźdź kl. 3a

Wyróżnienia II stopnia: Hanna Cieniawska kl. 1b, Paulina Masłoń kl. 2a, Marcin Dzionsko kl. 3a

Wyróżnienia III stopnia: Paulina Drozdz kl. 1a, Martyna Muller kl. 2a, Oliwia Kurzeja kl. 2a

Nagrody pocieszenia: Róża Skórka kl. 1a, Oliwia Gutowska kl. 1b, Julia Dziczek kl. 2b,

Oliwia Gołek kl. 3b, Michelle Stachurska kl. 3b.

Nagrody w konkursie ufundowali: Rada Rodziców oraz sponsorzy prywatni. Dziękujemy bardzo!