Dzień Misia z przedszkolakami

 

 

 

27 listopada 2014r. z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna zaprosiła grupę przedszkolaków wraz z opiekunem: panią Zofią Hryszkiewicz - z Przedszkola Miejskiego nr 51 - na zajęcia z misiami. W tym dniu biblioteka zamieniła się w krainę misiów, a to za sprawą naszej Szkolnej Wystawy Misiów Pluszowych!

 

 

Na zajęciach dzieci oglądały prezentację multimedialną, z której dowiedziały się o różnych gatunkach niedźwiedzi oraz ich życiu i zwyczajach. Wysłuchały historii pluszowego misia, a także poznały misie znane z literatury i fimów, t.j.: Miś Uszatek, Kolargol, Miś Paddington, Kubuś Puchatek czy Miś Yogi. Dla rozgrzewki uczniowie zaprezentowali "atak niedźwiedzia grizzy"!

 

Śpiewaliśmy wspólnie piosenki, rozwiązywaliśmy zagadki, był również czas "na małe co nie co"! A na koniec świetna zabawa: malowanie misia z zamkniętymi oczami! Przy imprezie pomagały dziewczyny z Klubu Harrego Pottera, które w trakcie zajęć między innymi zaprezentowały historie swoich pluszowych misiów.

 

Było bardzo miło i sympatycznie:) Do zobaczenia wkrótce!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)