Ogólnopolskie Wybory Książek

 

Od 23 lutego 2015r. ruszają w bibliotece przygotowania do Ogólnopolskich Wyborów Książek! Wszyscy uczniowie będą mogli przyjść i wrzucić do urn wyborczych karty do głosowania, gdzie wpiszą tytuły od 1 do 3 najciekawszych książek, które czytali w ostatnim czasie.

 

Zapraszamy wszystkich uczniów do głosowania! Każdy głos się liczy!

 

"W najbliższych latach biblioteki dostaną miliony złotych na zakup książek. Ponieważ statystyki czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży nie są dobre, a badania wskazują, że uczniowie nie przepadają za obowiązkowymi lekturami, redakcja miesięcznika "Biblioteka w Szkole" postanowiła zorganizować Ogólnopolskie Wybory Książek i dowiedzieć się u źródła, co chcą czytać sami zainteresowani."

 

Więcej informacji: wyboryksiazek.pl

 

Patronat nad wyborami objęła pani minister edukacji narodowej
Joanna Kluzik - Rostkowska

 

ZDECYDUJ, CO BĘDZIESZ CZYTAĆ!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)