Bezpieczniki Taurona: Włącz dla dobra dziecka

 

16 kwietnia 2015 roku uczniowie klas I-III uczestniczyli w ogólnopolskiej kampanii "Bezpieczniki TAURONA: Włącz dla dobra dziecka" objętej patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka.

 

Celem "Bezpieczników TAURONA" jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej. W trakcie zajęć edukacyjnych prowadzonych przez eksperta zorganizowano kreatywne konkursy z nagrodami, ciekawymi gadżetami (maskotki, naklejki, długopisy, zakładki i inne). Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe książeczki przypominające o zasadach bezpieczeństwa i zagrożeniach, a uczniowie 6-letni jeszcze dodatkowo kamizelki odblaskowe.

 

Szkołę do programu zgłosiła i nadzorowała przebieg szkoleń: pedagog szkolna Pani mgr Bożena Prus-Kot.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)