Witaj szkoło!

 

 

1 września 2015r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 pod hasłem "Witaj szkoło!". Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Uczniowie klas II i III wspaniale wytąpili w części artystycznej spotkania wraz z chórem szkolnym. Następnie uczniowie klas pierwszych zostali z radością przyjęci do naszej szkolnej rodziny za sprawą ogromnych, magicznych drzwi, przez które mieli za zadanie przejść. Na koniec Pani Dyrektor mgr Jolanta Sadowska uroczyście pasowała dzieci na uczniów naszej szkoły.


Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych. W tym roku najmłodsi będą uczyli się w trzech klasach pierwszych pod kierunkiem pań: mgr Barbary Grynicz, mgr Katarzyny Kroj oraz mgr Hanny Marczyk. Baza dydaktyczna szkoły spełnia wszystkie warunki do nauki uczniów klas I - VI, a dodatkowo w tym roku szkolnym klasy I, II oraz IV będą mogły wypożyczyć z biblioteki szkolnej darmowe podręczniki, które przygotowało dla nich Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wiele radości i sukcesów!

 

Uroczystość dla klas I-wszych przygotowały panie: mgr Barbara Grynicz, mgr Katarzyna Kroj

oraz mgr Hanna Marczyk.

 

 

Uroczystość dla klas II-VI przygotowała: klasa Vb i VI a i b pod kierunkiem pań mgr Anny Kalyty oraz mgr Aleksandry Jóźwik.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)