Zielona pracownia dla SP 37

 

 

 

Miło nam poinformować, że jako jedna z dwóch szkół w Bytomiu zostaliśmy nagrodzeni w pierwszej edycji konkursu pt. ZIELONA PRACOWNIA_PROJEKT, który został zorganizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. 18 listopada 2015r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów przygotowanych dla nagrodzonych szkół. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Rady Nadzorczej i Zarządu Funduszu, gmin oraz mediów.

 

Celem konkursu było nagrodzenie najlepszych projektów ekopracowni, których przyszła realizacja wpłynie znacząco na podniesienie świadomości ekologicznej uczniów, poprzez uatrakcyjnienie warunków nauczania oraz zastosowanie kreatywnych rozwiązań zagospodarowania przestrzeni szkolnej.

 

 

Projekt przygotowały Panie: mgr Anna Kalyta oraz mgr Izabela Królczyk.

Wizualizacja projektu: mgr inż. Lesław Gutwiński.

 

 

 

Jury oceniło nadesłane prace biorąc pod uwagę: pomysł na zagospodarowanie pracowni – wykorzystanie przestrzeni, funkcjonalność, estetykę, kreatywność, innowacyjność rozwiązań, różnorodność pomocy dydaktycznych, wyposażenia i sprzętu oraz zasadność ich zakupu.

 

Prezes Funduszu Andrzej Pilot podziękował laureatom konkursu za udział i pogratulował otrzymanych nagród finansowych, których wartość wyniosła 130 000 zł. Nagroda przeznaczona ma być na realizację projektu ekopracowni w roku szkolnym 2015/2016.

Dyplomy laureatom konkursu wręczali: zastępcy prezesa Funduszu Agnieszka Siemińska i Agnieszka Kostempska oraz prezes Andrzej Pilot.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)