Do północy z Mikołajem

 

 

W piątkowy wieczór 11 grudnia br. uczniowie klas I-III spotkali się w naszej szkole w niecodziennych okolicznościach.

Na sali gimnastycznej przygotowano dla nich sportowe zmagania i głowy łamanie w kilku konkurencjach, zgodnie z sugestiami pozostawionymi w liście przez tajemniczego Gościa w czerwonym ubraniu.

 

Rywalizacja była bardzo zacięta, bowiem wszyscy chcieli sprostać wymaganiom stawianymi przez Mikołaja i stać się jego pomocnikami. Zwyciężyła klasa II a, a tuż za nią ex aequo uplasowały się klasy II b i I c.

 

Po zakończeniu turnieju był czas na krótki odpoczynek i wykonanie laurek dla Mikołaja. Kolejną atrakcją było poszukiwanie długo oczekiwanego Gościa i przemarsz z latarkami przez szkołę. Mikołaj wręczył swoim pomocnikom prezenty. Zabawa była bardzo udana!

 

Sok owocowy dla każdego uczestnika imprezy zakupiła Rada Rodziców.

 

Zmagania sporotowo-ortograficzno-matematyczne przygotowały panie Joanna Grygiel i Halina Miś.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)