Zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu

 

4 lutego 2016r. Świetliki z naszej szkoły miały przyjemność uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu w Filii nr 4 (na Stroszku), pt.: "Jak nie zgubić się w bibliotece?".

Przemiłe Panie bibliotekarki zapoznały dzieci z ciekawostkami z zakresu historii pisma oraz druku, a także budowy książki popularno-naukowej. Ponadto uczniowie zwiedzili bibliotekę i dowiedzieli się co trzeba zrobić, żeby zapisać się do biblioteki, by móc korzystać z jej księgozbioru. Na zakończenie dzieci prawidłowo rozwiązały krzyżówkę będącą podsumowaniem zdobytej na zajęciach wiedzy.

Uczestnikom bardzo się ta wycieczka podobała i liczą na kolejne "bardzo fajne" zajęcia w bibliotece miejskiej.

 

Wyjście do MBP Filii nr 4 w Bytomiu zorganizowały panie: Bożena Kutka oraz Katarzyna Stącel.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)