Spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem w naszej szkole

 

8 marca 2016r. gościem w naszej szkole był pisarz Waldemar Cichoń - autor zabawnej serii książek o kocie Cukierku. Dla najmłodszych czytelników kontakt z pisarzem był wspaniałym, nowym doświadczeniem. W trakcie spotkania autorskiego można było porozmawiać z autorem, zakupić jego książki i otrzymać autograf oraz dedykację.

 

 

Uczniowie bardzo uważnie słuchali autora książek – zwłaszcza jego opowieści o prawdziwym kocie Cukierku, od którego wszystko się zaczęło. Pisarz osobiście czytał dzieciom fragmenty swoich książek, a także opowiadał historie związane z powstawaniem poszczególnych części serii. To spotkanie było dla najmłodszych niezapomnianym przeżyciem. Mamy nadzieję, że pan Waldemar Cichoń jeszcze nie raz zechce odwiedzić naszą szkołę i swoich czytelników.
 
 
Spotkanie zorganizowała pani mgr Katarzyna Stącel - w ramach promowania czytelnictwa wśród uczniów klas I-III.

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)