SP 37 laureatem konkursu "Zielona pracownia"

 

W poniedziałek 11 kwietnia 2016 roku grupa uczniów z klasy V b wraz z wychowawcą klasy Panią mgr inż. Anną Kalytą i Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 37 w Bytomiu Panią mgr Jolantą Sadowską odebrali w auli Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu dyplom laureata konkursu pn. „Zielona Pracownia”. Organizatorem konkursu był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

 

Nasza szkoła znalazła się w gronie 24 szkół województwa śląskiego, które otrzymają dofinansowanie przeznaczone na modernizację pracowni przyrodniczej poprzez zakup nowoczesnego sprzętu multimedialnego (tablicy interaktywnej, projektora, sprzętu komputerowego), pomocy dydaktycznych (zestawów doświadczalnych, okazów przyrodniczych, modeli organów) oraz wyposażenia pracowni w nowe gabloty, szafy czy stojaki na mapy. 

Po zakończeniu uroczystości wręczenia dyplomów uczniowie z nagrodzonych szkół mieli okazję zwiedzić Muzeum Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)