Dni Otwarte w naszej szkole

 

4 kwietnia 2016r. o godz. 18.00 w naszej szkole zorganizowano Dzień Otwarty dla Rodziców wraz z dziećmi. Wszystkich przybyłych przywitała pani Dyrektor: mgr Jolanta Sadowska.

 

Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć kolejne wspaniałe przedstawienie uczniów klas I-III należących do Koła Teatralnego "Łosie w sosie", pt.: "Dwie Dorotki" - adaptacji mniej znanej baśni braci Grimm, znanej też pod tytułem "Pani Zima".

 

Po udanym występie Rodzice mogli zwiedzić całą szkołę: sale lekcyjne, salę zabaw, świetlicę, bibliotekę oraz pracownie komputerowe, a także mieli możliwość porozmawiania z przyszłymi nauczycielami klas pierwszych.

 

Przedstawienie zorganizowały: mgr Barbara Grynicz i mgr Dorota Podsiadlik.

Serdecznie dziękujemy za przybycie Państwa w Dniu Otwartym! 

Zapraszamy do naszej szkoły!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)