Dzień Mamy i Taty 2016

 

20 maja 2016r. w godzinach popołudniowych w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty w klasach I-III, na które zaproszeni byli wszyscy rodzice naszych uczniów.  Mogliśmy podziwiać wspaniałe przedstawienie dzieci z Kółka Teatralnego "Łosie w sosie" oraz występy szkolnego zespołu taneczno-wokalnego. Po występach każda klasa wyśpiewała swoim rodzicom wzruszające piosenki o miłości, dobroci oraz szacunku dla najmłodszych.

 

A na koniec imprezy niespodzianka!  Występ nauczycieli, którzy deklamowali wiersze Juliana Tuwima. Swoim wystąpieniem dostarczyli zaproszonym gościom dużej dawki śmiechu na sali, a więc zadanie zostało wykonane.

Na scenie bawili się: Pani Dyrektor Jolanta Sadowska, Pani Wice Dyrektor Beata Turos, a także: Barbara Grynicz, Lesław Gutwiński, Dorota Sałabun-Gutwińska, Hanna Marczyk, Dorota Podsiadlik oraz Katarzyna Stącel.

Mamy nadzieję, że występ się podobał i zostanie na długo mile zapamiętany.

 

Imprezę przygotowały panie: mgr Barbara Grynicz oraz mgr Dorota Podsiadlik.

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)