Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

 

W dniu 24 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. W części artystycznej wystąpili uczniowie klas I-III przygotowani pod kierunkiem pań: mgr Joanny Henkel i mgr Ewy Janik. Dyrektor szkoły Pani mgr Jolanta Sadowska pogratulowała wszystkim, którzy uzyskali promocję do klas programowo wyższych, życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje.

 

Na koniec Pani Dyrektor serdecznie podziękowała za współpracę oraz wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły pani mgr Irenie Szewczyk, która odchodziła do pracy do innej placówki oraz pani mgr Beacie Turos za wieloletnie pełnienie funkcji zastępcy dyrektora.

 

Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały dyplomy oraz nagrody książkowe. W trakcie apelu podsumowano również wyniki konkursów i zawodów szkolnych oraz wyróżniono uczniów za zaangażowanie na rzecz środowiska lokalnego, a także za czytelnictwo.

 

 

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy słonecznych wakacji!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)